01-09-2003 Przeniesienie siedziby gimnazjum na ulicę Wyspiańskiego 23

Nauczyciele Zespołu Szkół Sportowych w roku 2002/2003


  1. Bardelas Maciej
  2. Bobyk Dorota
  3. Brodzik Przemysław
  4. Chorążyczewska Małgorzata
  5. Ciechanowicz Krystyna
  6. Czerniak Paweł
  7. Człapa Aneta
  8. Dopierała Irena
  9. Firfas Ewa
  10. Firfas Małgorzata
  11. Fortuna Alicja
  12. Gąsior Stanisław
  13. Grzesik Krystyna
  14. Iwanowska Danuta
  15. Joksz-Skibińska Beta
  16. Judkowiak Danuta
  17. Kaczuba Danuta
  18. Kempski Adam
  19. Kendra Małgorzata
  20. Kędziora Mirosław
  21. Konaszewska Beta
  22. Konieczna Mieczysława
  23. Kosałka Małgorzata
  24. Korcz Maja
  25. Kościukiewicz Dariusz
  26. Kowalska Jadwiga
  27. Lepak Maria
  28. Lisiecka Anna
  29. Łukowiak Lucyna
  30. Makowska Alicja
  31. Malec Małgorzata
  32. Malski Piotr
  33. Malski Józef
  34. Malski Tamasz
  35. Małmyga Elżbieta
  36. Matasek Maria
  37. Matysiak Paweł
  38. Miciul Jacek
  39. Miciul Małgorzata
  40. Milczarek Magdalena
  41. Nawracała Elwira
  42. Noga Grażyna
  43. Obarska Beata
  44. Ogiejko Ewa
  45. Onufrowicz Bogusław
  46. Paprzycki Sebastian
  47. Pietraszkiewicz Barbara
  48. Pietrzyk Zbigniew
  49. Poźniak Małgorzata
  50. Pyrka Sylwia
  51. Rzeźniczak Anna
  52. Sękowska Halina
  53. Siekanowicz Mirosława
  54. Siwicki Leonard
  55. Stobrawa Bożena
  56. Stodolska Elżbieta
  57. Stor Joanna
  58. Toporowicz Marek
  59. Tymińska Anna
  60. Walczak Radosław
  61. Weiss Krystyna
  62. Wieczorek Magdalena
  63. Wnuczek Irena
  64. Woźniak Ryszard
  65. Zamlewska Teresa
  66. Zbróg Hanka
  67. Zbróg Dariusz
  68. Żak Katarzyna
  69. Żak Piotr
07-04-2004 Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca
  1. Wojciech Charyna
  2. Łukasz Wysocki
  3. Magdalena Błędowska
Wybory sportowca 2003  Sportowiec 2003
Wybory sportowca 2003  Sportowiec 2003

Wrzesień 2004 - Pasowanie na gimazjalistę (chrzest kotów)
18-09-2004 - Wybory do samorządu szkolnego
  1. miejsce Frątczak Joanna - 3a (26 gł.)
  2. miejsce Tyranowski Łukasz - 2b (16 gł.)
  3. miejsce Szuster Stanisłwa - 3c (15 gł.)
  4. miejsce Fabisiak Liliana 3a, Der Miron 2a, Czudak Damian 1a (po 7 gł.)
Nauczyciele Zespołu Szkół Sportowych w roku 2004/2005


  1. Mieczysława Konieczna
  2. Danuta Kaczuba
  3. Elwira Nawracała
  4. Małgorzata Malec
  5. Małgorzata Kendra
  6. Elżbieta Małmyga
  7. Anna Tymińska
  8. Małgorzata Chorążyczewska
  9. Katarzyna Witkowska
  10. Bożena Dutkowska
  11. Grażyna Jagodzińska
  12. Danuta Judkowiak
  13. Dorota Kozica
  14. Małgorzata Poźniak
  15. Justyna Wilczyńska
  16. Krystyna Weiss
  17. Hanka Zbróg
  18. Dariusz Kościukiewicz
  19. Alona Jarowa
  20. Katarzyna Żak
  21. Joanna Makowska
  22. Małgorzata Madajewska
  23. Irena Wnuczek
  24. Dorota Bobyk
  25. Beata Konaszewska
  26. Anna Przybyszewska
  27. Halina Sękowska
  28. Magdalena Wieczorek
  29. Teresa Zamlewska
  30. Irena Dopierała
  31. Cezary Jakubaszek
  32. Karolina Janas
  33. Piotr Malski
  34. Andrzej Górski
  35. Alicja Makowska
  36. Maria Lepak
  37. Marta Poręba
  38. Beata Obarska
  39. Joanna Szkudlarska
  40. Dariusz Zbróg
  41. Beata Joksz - Skibińska
  42. Michał Konieczka
  43. Magdalena Milczarek
  44. Andrzej Pawłowski
  45. Marek Toporowicz
  46. Małgorzata Firfas
  47. Sylwia Pyrka
  48. Przemysław Brodzik
  49. Paweł Czerniak
  50. Aneta Człapa
  51. Maja Korcz
  52. Agata Paluch
  53. Magda Petryka
  54. Beata Frydrych
  55. Urszula Głuszak
  56. Lidia Jelińska
  57. Anna Przygrodzka
  58. Anna Rzeźniczak
  59. Maciej Bardelas
  60. Tomasz Malski
  61. Jacek Miciul
  62. Małgorzata Miciul
  63. Zbigniew Pietrzyk
  64. Ryszard Woźniak
  65. Stanisław Gąsior
  66. Mirosław Kędziora
  67. Szałęga
  68. Piotr Żak
  69. Paweł Żółtak
  70. Anna Smolik
  71. Sławomir Szliter
  72. Grzegorz Chodkiewicz
  73. Piotr Galant
  74. Leonard Siwicki
  75. Jerzy Walczak
  76. Slawomir Landyszkowski
  77. Robert Suchodolski



Opracowanie wersji elektronicznej
Michal Konieczka
Zielona Góra 2005